Suplování

Suplování:  Středa 7.12.2022  (lichý týden)

 

 

  Nepřítomné třídy

0

1

2

3

4

5

6

7

8

  3.C

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

 

 

  4.A

 

Pla

Pla

 

 

 

 

 

 

  4.B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

 

 

  4.C

 

Pla

Pla

 

 

 

 

 

 

 

 

  Změny v rozvrzích tříd:

  1.B

5.hod

Tv

Chl

(1.B)

spojí

Kampová Tereza

(Šn)

  4.A

4.hod

Pří

 

(4.A)

změna

Hejkalová Iveta

(Bí)

 

5.hod

 

(4.A)

změna

Bartůňková Ilona

(Bí)

  5.A

1.hod

Čj

 

(5.A)

změna

Caklová Adéla

(Ber)

 

2.hod

Pří

 

(5.A)

změna

Caklová Adéla

(Ber)

 

3.hod

Čj

5a1

 

spojí

Blažková Lucie

(Ber)

 

4.hod

Vla

 

(5.A)

změna

Caklová Adéla

(Ber)

 

5.hod

M

5a1

 

spojí

Arbelovská Michaela

(Ber)

 

6.hod

Hv

 

 

odpadá

 

(Ber)

  5.B

1.hod

Čj

 

(5.B)

změna

Kratochvílová (Kv.)

(Ha)

 

2.hod

M

 

(5.B)

změna

Kratochvílová (Kv.)

(Ha)

 

3.hod

Čj

 

(5.B)

změna

Kratochvílová (Kv.)

(Ha)

 

4.hod

Vla

 

(5.B)

změna

Kratochvílová (Kv.)

(Ha)

 

5.hod

Vv

 

(5.B)

změna

Kratochvílová (Kv.)

(Ha)

 

6.hod

 

 

odpadá

 

(Ha)

  6.A

3.hod

Z

 

(6.A)

změna

Šimánková Ivana

(Sob)

 

4.hod

Aj

Aj6P

(6.A)

spojí

Svatoš Jan

(Pro)

 

8.hod

Dív

(6.B)

změna

Baštová Petra

(Sob)

  6.B

2.hod

Z

 

(6.B)

změna

Šimánková Ivana

(Sob)

 

4.hod

Aj

Aj6P

(6.A)

spojí

Svatoš Jan

(Pro)

 

8.hod

Dív

(6.B)

změna

Baštová Petra

(Sob)

  7.A

5.hod

Aj

Aj7P

(7.A)

spojí

Nohová Jana

(Pro)

 

7.hod

Ov

 

(7.A)

navíc

Dobrovolná Dita

 

  7.B

1.hod

Ov

 

(7.B)

změna

Folvarská Martina

(Pro)

 

5.hod

Aj

Aj7P

(7.A)

spojí

Nohová Jana

(Pro)

  8.A

6.hod

Tv

Chl

(8.B)

navíc

Šotola Marek

 

 

7.hod

Tv

Chl

 

přesun

 

(Sot)

 

8.hod

 

 

odpadá

 

(Pro)

  8.B

6.hod

Tv

Chl

(8.B)

změna

Šotola Marek

(Šn)

  9.A

3.hod

Aj

Aj9P

(9.A)

spojí

Nohová Jana

(Pro)

 

4.hod

Ch

 

(9.A)

změna

Havel Martin

(Tah)

 

5.hod

Vz

 

(9.A)

změna

Prchalová Veronika

(Tu)

  9.B

1.hod

Ch

 

(9.B)

změna

Havel Martin

(Sob)

 

2.hod

Z

 

(9.B)

změna

Svatoš Jan

(Šn)

 

3.hod

Aj

Aj9P

(9.A)

spojí

Nohová Jana

(Pro)

 

6.hod

 

(9.B)

navíc

Nohová Jana

 

 

8.hod

odpadá

 

 

 

 

 

 

 

  Pedagogický dohled u třídy:

3.C, 1.- 5. hod - Panáčková Pavlína

4.A, 1., 2. hod - Kubátová Olga

4.B, 1.- 5. hod - Haviárová Lucie

4.C, 1., 2. hod - Blažková Lucie

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.