Školní sportovní klub

ŠSK při ZŠ Štáflova HB provozuje následující sportovní odvětví:

Softball

Informace: Mgr. Dušan Šnelly
Členský příspěvek: 300,- Kč na školní rok

 

MODERNÍ GYMNASTIKA

 

PŘÍSPĚVKY:          Trénink 1x týdně (středa)               700,- Kč na celý rok

                                Tréninky (p. uč. Folvarská)         1 200,- Kč na celý rok

                                Gymnastky z jiné školy                   900,- Kč na celý rok

 

Pět zlatých pro Štáflovku

V pátek 11. dubna uspořádal oddíl moderní gymnastiky SK Jihlava další závod Ligy Vysočiny ve volných sestavách. Havlíčkobrodské gymnastky ze školního sportovního klubu při ZŠ Štáflova podaly výborný výkon a zaslouženě si tak odvezly osm medailí, z toho 5 zlatých. V druhých třídách suverénně zvítězila Aneta Matulová, ve třetích třídách cenný kov stříbrné barvy vybojovala Kristýna Hejkalová, v pátých třídách vystoupala na stupínek nejvyšší Dagmar Dobrovolná, v šestých třídách svou kategorii ovládla Dagmar Klementová. V sedmých třídách stály na stupínkách vítězů gymnastky z Havlíčkova Brodu v tomto pořadí: 1. místo Tereza Jeřábková a Nikola Šťastná, 2. místo Zdeňka Dobrovolná a na 3. místě Lucie Klementová. Všem děvčatům gratulujeme.

 

 

Gymnastky opět dovezly medaile

V pátek 7. 3. 2014 uspořádal Oddíl moderní gymnastiky při ŠSK-Active-SVČ Žďár nad Sázavou další závod Ligy Vysočiny. Ve velké konkurenci 150 závodnic z Jihlavy, Třebíče a Žďáru nad Sázavou se naše gymnastky neztratily a na stupních vítězů stálo hned sedm závodnic z oddílu MG ŠSK při ZŠ Štáflova:

2.třídy: 2. místo Anna Matoušů

4.třídy: 1. místo Adéla Pokorná

5.třídy: 3. místo Dagmar Dobrovolná a Šárka Langerová

7.třídy: 1. místo Kateřina Hejkalová

3. místo Tereza Jeřábková

Střední školy: 1. místo Lucie Zelenková

Všem zúčastněným gymnastkám děkujeme za reprezentaci a do dalších klání jim přejeme hodně úspěchů!

Mgr. Dita Dobrovolná

 

 

28.2.2014 

Sedm medailí pro gymnastky ze ZŠ Štáflova

Poslední únorový den se konal úvodní závod Ligy Vysočiny, kterého se zúčastnily i moderní gymnastky ze školního sportovního klubu při ZŠ Štáflova v Havlíčkově Brodě. Pořadatelství se ujal oddíl MG SK Baver Třebíč. Za účasti více než 120 závodnic se neztratily ani výkony havlíčkobrodských gymnastek. V kategorii 2. tříd si druhé místo odvezla Anna Matoušů a bronzovou medaili Aneta Matulová. V pátých třídách si stupínek nejvyšší vybojovala Dagmar Dobrovolná, krásné třetí místo získala Šárka Langerová. V sedmých třídách obsadila první tři místa děvčata z Havlíčkova Brodu, a sice v tomto pořadí: 1. místo Kateřina Hejkalová, 2. místo Tereza Jeřábková a 3. místo Nikola Šťastná. Všem děvčatům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalšího závodu, který se uskuteční již za týden ve Žďáře nad Sázavou.

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.