Úspěch v okresním kole Soutěže hlídek mladých zdravotníků

Všechny 3 týmy z naší školy se v této soutěži umístily na medailových pozicích. Blahopřejeme!!!

Družstvo 2. stupně (Stella, Tadeáš, Petr, Aleš, Vojta) obsadilo 2. místo s rozdílem pouhých 50 bodů od místa prvního (obec Pohled). Družstvo 1. stupně (Patrik, Dominik, Kuba, Radek, Natálka) skončilo na místě 3. s rozdílem 6 bodů od místa 2., které vybojovalo opět družstvo z naší školy (Kamil, Emily, Kačka, Tomáš, Justýna). Všem patří velké díky za skvělou reprezentaci školy. Poděkování patří i figurantům a paní učitelce Vampolové, která děti nadšeně a svědomitě na soutěž připravovala.