Kniha pro prvňáčka

 Ve školním roce 2020/21 byla naše třída 1.B vybrána k účasti v projektu Krajské knihovny Vysočiny Už jsem čtenář-  knížka pro prvňáčka. 

      V rámci projektu jsme se zúčastnili v závěru školního roku prohlídky prostor  budovy nové knihovny, seznámili jsme se se vším, co čeká děti v dětském oddělení. Dokonce jsme si v dílničce vyrobili památeční „placku“. 

       Závěr projektu se musel uskutečnit (vzhledem ke coronavirovým opatřením) až v dalším školním roce. To už jsme byli druháci.  Moc se nám líbil  zábavný pořad se spisovatelem a ilustrátorem Adolfem Dudkem  Pohádkové kreslení. 

     Zakončení projektu se uskutečnilo 23.9. v sále  krajské knihovny. Podpořit nás přišli naši rodiče. Za přítomnosti knihovnic dětského oddělení jsme nejprve předvedli krátké vystoupení o písmenkách a domově. Potom jsme ukázali, jak už umíme číst. Odměnou pro nás byla knížka První školní výlet, kterou speciálně pro nás napsala spisovatelka Michaela Fišarová. Dále jsme si odnesli batůžky s logem KK Vysočiny se spoustou dárků a také poukázku na roční registraci zdarma  společně s pamětním listem. 

     Děkujeme KK za možnost projektu se zúčastnit. 

                                       Za 2.B  Jana Kaplanová, tř. uč. 

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.