Informace k provozu školy od 17. 5. 2021

Od 17. 5. nastoupí k prezenční výuce všichni žáci 1. stupně. Výuka na 2. stupni pokračuje rotačně. Nastoupí třídy – 6.B, 7.B, 8.B, 9.B.

Ve školní družině dochází ke zrušení omezení – provoz bude probíhat v běžném režimu (6.00 – 17.00 hod.).

Nadále platí, že žáci 1. stupně (pokud nenavštěvují družinu) přicházejí do školy od 7.45 – 8.00 hodin, žáci 2. stupně od 8.00 – 8.15 hodin.

Vzhledem k platným hygienickým opatřením nebude pro žáky 2. stupně otevřen školní klub.

Pravidla, která platila dosud, nadále pokračují – zvýšená hygiena, větrání, omezený pohyb po budově o přestávkách, krytí dýchacích cest, přítomnost ve škole pouze těch žáků, kteří nevykazují jakékoliv respirační onemocnění. Žáci 1. stupně se testují 1x týdně, žáci 2. stupně 2x týdně.

Rozvrhy tříd s malou úpravou (TV může probíhat pouze venku) budou přeposlány třídním učitelům a ti je předají svým žákům.

Nezapomeňte na přihlášení ke školnímu stravování. Obědy nejsou automaticky přihlášeny.

2021 ОНЫ 5-Р САРЫН 17-ООС ЭХЛЭЖ СУРГУУЛЬ БА СУРГУУЛИЙН БАЙГУУЛЛАГУУДЫН ҮЙЛ АЖИЛЛАГААНЫ ТУХАЙ МЭДЭЭЛЭЛ (товч тойм)