Vážení rodiče

téměř celého půl roku uteklo jako voda a já jsem při tom shonu ani nestačila poděkovat Vám za podporu a spolupráci.

Celé toto období i období druhé poloviny loňského školního roku bylo pro Vás jistě velmi náročné. Věřte mi, že pro nás, učitele, to bylo také období velmi obtížné. Škola je bez Vašich dětí smutná a prázdná. Chybí mi to věčné švitoření a bouchání dveří, chybí mi objetí Vašich spíše těch menších dětí, které se za svoje city ještě nestydí, chybí mi možnost pochvaly a pohlazení, na které žáčci čekají. Velmi mě mrzí, že ty naše prvňáčky jsem neměla možnost řádně poznat. Vždy mě dojímá až k slzám krásný předvánoční týden, kdy se podívám do tříd našich nejmenších, přinesu něco na zub a oni se pochlubí svými obrovskými pokroky, které se jim podařilo uskutečnit během pár měsíců, co se z nich stali velcí školáci. To vše letos padlo. Nejvíc se celá situace dotýká prvňáčků. Ti snad neměli ani možnost se hlouběji poznat. Všem Vám, kdo své děti podporujete a pomáháte jim, vyjadřuji hluboký obdiv a velký dík. Přeji Vám i Vašim (našim) dětem klidné a pokojné vánoční svátky a do nového roku jen vše dobré a hlavně zdraví!                         

  Děkuji za vše Dr. Veronika Prchalová

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.