Den otevřených dveří na ZŠ Štáflova

Základní škola Štáflova zve širokou veřejnost na Den otevřených dveří. Datum konání bude včas zveřejněno. Děti spolu s rodiči si budou moci prohlédnout veškeré prostory školy i venkovní sportoviště. Nahlédnout do tříd, odborných učeben nebo školního klubu a seznámit se tak s prostředím a způsoby výuky na naší škole. Také se zde dozvíte informace o zápisu do 1. tříd, který se uskuteční 3. dubna 2020. Vedení školy i učitelé Vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy a těší se na vaši návštěvu.

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.