Akademie ZŠ Štáflova 2019

Tak jako s každým rokem, i s rokem 2019 se Základní škola Štáflova loučila svojí Akademií - sérií vystoupení žáků školy, od nejmenších prvňáčků až po opravdu se loučící deváťáky.

Jednotlivé třídy na prvním stupni a skupiny žáků z 2. stupně si pod vedením svých učitelek připravily spoustu krásných tanečních představení. Tato vystoupení byla ještě prokládána volnými sestavami moderních gymnastek a také zápasníků, kteří předváděli své umění pohybu přemety na žíněnkách. Celý program trval takřka 2 hodiny. Pro obrovský zájem veřejnosti se představení opakovalo třikrát za odpoledne, aby jej mohli navštívit všechny maminky, tatínkové, babičky i dědečkové, kteří se chtěli potěšit pohledem na své šikovné ratolesti.

V lednu 2020 se taneční vystoupení Akademie ve zkrácené verzi zopakovala ještě jednou, tentokrát pro děti z havlíčkobrodských mateřských školek.

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.