Výtvarné dílny MŠ

Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 se v ZŠ - Štáflova uskutečnily výtvarné dílny pro předškoláky z MŠ - Příčná. 
Malé děti tvořily ve třídě 4.A s třídní učitelkou Ilonou Bartůňkovou a druhá skupina dětí vyráběla vánoční překvapení ve třídě 2.A s třídní učitelkou Marií Ježkovou. Všem předškolákům ochotně pomáhali školáci. 
Každé dítě si pak do mateřské školy odnášelo skládaného čertíka a vánoční kouličku. Spolu s výtvory si děti odnesly i trochu vánoční pohody. Už se moc těší na Vánoce.
PaedDr. Ilona Bartůňková
We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.