Výuka Jinak

V pátek 22. 11. 2019 vyrazili páťáci  do Prahy. Prvním cílem byla Štefánikova hvězdárna na Petříně.

Zde zhlédli film Na cestě ke hvězdám. V následující besedě si osvěžili a prohloubili znalosti načerpané při výuce ve škole. Seznámili se s tím, jak pracuje vesmírný dalekohled, vyzkoušeli si vesmírné pokusy. Potom se přesunuli na Pražský hrad. Zde absolvovali prohlídku s průvodcem. Navštívili Zlatou uličku, Vladislavský sál a na závěr Chrám sv. Víta. Viděli a slyšeli spoustu zajímavého a rozšířili si tak vědomosti, které získali v hodinách vlastivědy.

Mgr. Jana Kaplanová

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.