POSTUP DÍVEK NA REPUBLIKU V HÁZENÉ

Ve čtvrtek 25. dubna proběhlo krajské kolo Novinářského kalamáře v házené dívek v Dolní Cerekvi, kam postoupil tým Štáflovky.

Dívky zde suverénně ovládly skupinu A a do semifinále postoupily z 1. místa, kde sehrály vyrovnané utkání se ZŠ Rošického Jihlava. V poslední minutě za stavu 3:3 vstřelila vítězný gól Káťa Ošlejšková ze sedmimetrového hodu. Ve finále si dívky poradily se ZŠ Seiferta Jihlava, a tím si zajistily postup do republikového finále v Lázních Kynžvart.

Dívky hrály ve složení: Terka Beránková (8.B), Kačka Kozlíková (8.B), Káťa Ošlejšková (7.B), Áďa Kroufková (7.B), Kiki Šípová (7.B), Áďa Hejkalová (7.A), Verča Habásková (7.A), Bára Spilková (7.A), Lucka Bartušová (7.A), Anička Kalinová (6.A) a Jessica Adamcová (6.A)

Dívkám gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v republikovém kole!

Mgr. Andrea Závodná

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.