Jarní jarmark

Ve středu 20. března 2019 se v prostorách školy uskutečnil tradiční Jarní či Velikonoční jarmark. Děti z prvního stupně a také žáci a žákyně ze 6. tříd zaplnili chodby ZŠ Štáflova svými krásnými výrobky a rovněž spoustou dobrého jídla a pití. Rodiče a další příbuzní přicházeli po celé odpoledne nasávat jarní atmosféru a většina z nich si odnášela domů dekorativní předměty, kterými budou moci v době blížících se velikonočních svátků vyzdobit svůj byt či dům.

Mgr. Ivana Doležalová

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.