OVOV plný medailí

Dne 21. 3. 2019 se naše škola zúčastnila OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE ODZNAK VŠESTRANNOSTI, kde žáci ukázali svou všestrannost v pěti disciplínách – trojskok, hod 2 kg medicinbalem za hlavu, přeskok přes švihadlo na 2 min, kliky na 2 min a volitelná disciplína dribling na 2 min nebo běh na 1 000 m.

Osmičlenné družstvo složené Kiki Hejkalovou, Aničkou Kalinovou, Terkou Beránkovou, Káťou Ošlejškovou, Pepou Teplým, Patrikem Miksou, Patrikem Mrtkou a Adamem Králem obsadili 2. místo a tím si zajistili postup do krajského kola.

Dále v jednotlivcích za svou kategorii 1. místo obsadili Lukáš Kachlíř, Radim Mrtka, Anička Kalinová a Pepa Teplý a taktéž dosáhli na postup do kraje. Ten si zajistila i Natka Šindelářová 2. místem. Na 3. místě se umístili Nela Žáková, Patrik Mrtka, Patrik Miksa a Štěpán Adamec.

Další účastníci soutěže byli Valča Brychtová, Kiki Šípová, Lucka Osvaldová, Sabča Zborovská, Verča Habásková Adélka Košetická, Kuba Kachlíř, Filip Kučírek, Bruno Stejskal, Matyáš Rauš, Vojta Sedláček, Víťa Žák.

Všem sportovcům gratulujeme a děkujeme za báječnou reprezentaci školy!

Mgr. Andrea Závodná

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.