Školní kolo recitační soutěže

Dne 6. února 2019 se konalo školní kolo recitační soutěže. Porota měla těžký úkol vybrat mezi kvalitními recitátory ty nejlepší. Všem děkujeme za krásné odpoledne a těšíme se na příští rok. Vítězům gratulujeme a přejeme jim úspěch v okrskovém kole. 

0. kategorie-1.třída:

1. Antonio Němec
2. Maxmilian Němec
3. Kateřina Miksová
 
1. kategorie

1) JOSEF ZBORTEK

2) DARIA VAŇKOVÁ

3) KAROLÍNA MIŠUROVÁ

 2. kategorie

 1) NATÁLIE ŠINDELÁŘOVÁ

 2) VIKTORIE ZBORTKOVÁ

 3) ANETA RUČOVÁ

 3.kategorie

1) JESSICA ADAMCOVÁ

 4. kategorie

 1) NATÁLIE BERÁNKOVÁ

 

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.