Pěkné umístění žáků školy v krajském kole soutěže Teifoc

V minulém týdnu se žáci třídy 7. A – Jan Nevole a Tadeáš Dajč zúčastnili krajského kola soutěže Teifoc.

Po vítězství v okresním kole se tentokrát žáci umístili na pěkném čtvrtém místě v soutěži, která klade důraz na dovednosti a kreativitu.
Soutěž probíhala na krajské úrovni, kde se naši žáci střetli s týmy z dalších škol v regionu.
Zadáním bylo postavit dva kvádry a libovolně je umístit na podkladní desce, případně vytvořit dvoupatrový objekt.

Gratulujeme žákům k jejich úspěšnému působení v soutěži Teifoc!

Mgr. Jan Ruml