Vážení rodiče a naši milí žáci,

dnes ve 14:00 jsme se dozvěděli, že dne 10. 5. 2021 dochází k rozvolnění opatření a do školy mohou nastoupit i žáci druhého stupně ZŠ.  Návrat k prezenční (ovšem rotační) výuce bude probíhat takto:  10. 5. 2021 do školy nastoupí  třídy -  6.A, 7.A, 8.A, 9. A.

Žáci prvního stupně budou pokračovat stejným způsobem jako dosud.  Rozvrhy jednotlivých tříd se přiblíží běžnému režimu výuky.

Pro žáky druhého stupně nebude otevřený školní klub, protože všechny vychovatelky zajišťují dohled nad jednotlivými odděleními prvostupňových žáků.  Testování žáků druhého stupně bude organizováno 2x týdně -  v pondělí a ve čtvrtek.  Ještě poznámka k příchodu do školy:  žáci  1. stupně (pokud nevyužívají družinu) mohou přicházet 7:45 – 8:00, žáci druhého stupně 8:00 – 8:15 hod. Zároveň musím upozornit, že distanční výuka nebude probíhat standardně online, jak jsme si už zvykli, ale vzhledem k tomu, že učitelé  druhého stupně budou učit ve škole  třídy vzdělávané prezenčně, skupině vzdělávané distančně budou zadávány úkoly  k samostatné práci.

Do školy mohou přijít pouze ti žáci, kteří nevykazují respirační onemocnění. Samozřejmě se zakrytými ústy a nosem, tedy vyzbrojeni ochrannými prostředky. Všechny upozorňujeme, aby neopomněli přihlásit si obědy a zkontrolovat, zda mají dostatečný kredit. Jinak musí platit hotově (v jídelně).

Rozvrhy jednotlivých tříd budou třídním učitelům přeposlány  a ti je předají svým žákům.

Moc se na vás těšíme!     V. Prchalová