VYBÍJENÁ 6. třídy – 3. místo

Vybíjená pro 6. třídy se konala 30. 4. 2019 ve sportovní hale v HB. Soutěže se celkem zúčastnilo 10 družstev. Žáci se ve skupině A probojovali na 2. místo, a tím si zajistili postup do semifinále.

V zápase o 3. místo porazili žáci Štáflovky ZŠ Ždírec nad Doubravou, tudíž si odnesli krásné 3. místo.

Složení družstva: Anička Kalinová, Tadeáš Koubek, Rosťa Nosek, Kuba Kachlíř, Filip Kozlík, Tom Brabec, Radim Mrtka, Vítek Jirák, Matěj Kolář, Vojta Fikar, Dan Šimánek, Petr Žák

Mgr. Andrea Závodná