ŠTÁFLOVKA TŘETÍ NA MISTROVSTVÍ ČR VE FLORBALE

Vynikajícího výsledku dosáhli florbalisté ZŠ Štáflova, když vybojovali na mistrovství republiky základních škol v Otrokovicích bronzové medaile.

Letošního ročníku se zúčastnilo více než 1.500 škol z celé republiky a dlouhá cesta na finálový turnaj vedla přes výhry v okrskovém kole, okresním kole, krajském finále a kvalifikaci na MČR. Úspěch je to o to cennější, protože postup do finále si zajistilo pouze šest škol z půldruhého tisíce a jednou z nich byla i ZŠ Štáflova. Tento skvělý výkon se povedl Štáflovce podruhé v posledních čtyřech letech. Finálový turnaj se konal v Městské sportovní hale v Otrokovicích i za účasti kamer České televize.

Vítěznou sestavu tvořili žáci z 8. a 9. tříd: Dan Král, Adam Rauš, Filip Dymák, David Krejčí, Adam Jiráček, Michal Beneš, Tomáš Krejčí, Michal Janko a Matěj Kozlík pod vedením trenéra Dušana Šnellyho.

Všem účastníkům turnaje děkujeme za ukázkovou reprezentaci školy.