Soustředění hlídek mladých zdravotníků

Během víkendu 13. – 14. dubna se sešly děti ze zdravotnického kroužku v prostorách Červeného kříže HB v budově AZ centra, aby si procvičily své znalosti a dovednosti v poskytování první pomoci.

Mladým zdravotníkům se dařilo a odnesli si spoustu praktických poznatků. Užitečně sobotu a neděli strávili Stella, Vojta, Aleš, Petr, Gusta, Dominik, Radek, Kuba, Patrik, Kamil, Emilka, Kačka, Anežka, Natálka, Justýnka a Tomáš. Díky patří jim, dospělým, kteří děti učili a hodnotili (Petr Tomášek, Aneta Fikarová, Markéta Pecková), ale hlavně organizátorce skvělé akce, paní učitelce Vampolové.