Bobřík informatiky

Od 7. do 18. listopadu soutěžili žáci 5. až 9. tříd v celorepublikové soutěži Bobřík informatiky. V kategorii MINI zvítězil Antonio Němec, v kategorii BENJAMIN Daria Vaňková, v kategorii KADET Adéla Pavlisová. Gratulujeme!

Další úspěšní řešitelé:

MINI: Fikar, Hartman, Kocmanová, Jeřábková, Hronková, Hovorková, Hejkal, Koubek, Havel, Linhartová, Křehlík, Veverka

BENJAMIN: Klečánková, Myslivcová, Váchová, Neubauerová, Čermáková, Siwková, Neuman A., Neuman V., Houdková

KADET: Kubát

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.