Liga Vysočiny opět v Havlíčkově Brodě

Oddíl moderní gymnastiky při základní škole Štáflova uspořádal na konci dubna po tříroční odmlce opět závod Ligy Vysočiny. Zúčastnilo se 7 oddílů z celého kraje, tedy bezmála 100 závodnic.

Po vyhodnocení závodních sestav si oddíl ŠSK při ZŠ Štáflova vybojoval krásné 4 medaile. Ve 3. třídách bronzovou medaili získala Ema Nováková, v 6. třídách Nerea Valentová a v 7. třídách Lucie Smejkalová. Tereza Vomelová si v kategorii  8. tříd  stoupla o jednu příčku výše a vybojovala stříbro. Velké poděkování patří organizátorům akce  i  rodičům domovského oddílu, kteří se zasloužili o hladký a příjemný průběh tohoto závodu.

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.