Vysočina Education Festival 2021

Kraj Vysočina pořádá 22. a 23. 10. 2021 v jihlavském obchodním a nákupním centru CITYPARK akci Vysočina Education Festival 2021.

Hlavním cílem je osvěta i informování uchazečů o možnostech studia na Vysočině s důrazem na nové trendy v jednotlivých oborech a využití moderních technologií. Půjde především o představení jednotlivých oborů tak, aby bylo zřejmé, jak se odvětví posunulo v uplynulém období. Střední školy (všech zřizovatelů) mají připravené mnoho zajímavých ukázek a prezentací. V rámci programu proběhne v sobotu 23. 10. od 14:00 vystoupení skupiny Jelen.

Více informací najdete v tiskové zprávě:

https://www.kr-vysocina.cz/skoly-na-vysocine-rozhodne-maji-co-nabidnout-prijd-se-presvedcit-na-vysocina-education-festival-v-jihlave/d-4109600/p1=114882

nebo na facebooku:

https://www.facebook.com/events/294712228882709?ref=newsfeed

 

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.