SPOLUPRÁCE S DOMEM SENIORŮ

Tato spolupráce probíhá již druhým rokem. Každý měsíc navštěvuje 8. A a 8.B (střídavě) seniory v Husově ulici. Tento školní rok osmáci se seniory budou poznávat krásy České republiky.

V říjnu si žáci 8.A vytvořili pro seniory prezentaci o Olomouckém kraji, poté nachystali topinky s pomazánkou z olomouckých tvarůžků. Společně si na nich pochutnali a přitom si příjemně popovídali.

V listopadu 8.B seniorům odprezentovala Moravskoslezský kraj, zahráli si deskové hry a zazpívali písničky od skupiny Čechomor.

V prosinci si těší 8.A na kraj Pardubický.

Mgr. Andrea Závodná