Lyžařský kurz ZŠ Štáflova

Vánoční prázdniny si letos někteří žáci naší školy prodloužili týdenním lyžařským kurzem v Orlických horách.

V týdnu od 6. do 12. ledna 2020 zdokonalovali své lyžařské umění především žáci 7. ročníků, doplnění svými staršími spolužáky z vyšších ročníků. A v následujícím týdnu od 12. do 17. ledna se na sjezdovce Buková hora učily lyžovat děti z prvního stupně školy. Všechny děti se vrátily v pořádku zpátky, nabité spoustou nové energie a zážitků.

Mgr. Andrea Závodná

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.