Školní kolo recitační soutěže

Dne 12. února se konalo školní kolo recitační soutěže. Porota měla nelehký úkol vybrat mezi tolika kvalitními výkony. Všem děkujeme za krásnou recitaci. Vítězům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v okrskovém kole.

 0. kategorie (1. třída):

  1. místo: Julie KOŘENÁŘOVÁ a Jan RUML
  2. místo: Anna VAJDOVÁ
  3. místo: Jakub DUBEN

 1. kategorie (2. - 3. třída)

  1. místo: Antonio NĚMEC
  2. místo: Maxmilian NĚMEC
  3. místo: Agáta ŠVEJDOVÁ

 2. kategorie (4. - 5. třída)

  1. místo: Aneta RUČOVÁ
  2. místo: Anna ČECHOVÁ
  3. místo: Viktorie ZBORTKOVÁ

 

 3. kategorie  (6. - 7. třída)

  1. místo: Natálie ŠINDELÁŘOVÁ

 

Mgr. Marie Brabcová

 

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.