Čistá Vysočina

Školní den 5. dubna si žáci i učitelé zpříjemnili procházkou či chcete-li pochodovým cvičením a zároveň prokázali velkou službu naší přírodě. Účastnili se totiž 11. ročníku osvětové akce Čistá Vysočina, při které se již tradičně stovky dobrovolníků z celého kraje Vysočina zapojily do jarního úklidu přírody. Především v okolí silnic a na veřejných prostranstvích v Havlíčkově Brodě sbírali odpadky a pomohli tak odstranit nepořádek, který lidé v přírodě způsobují svým nezodpovědným chováním.

Všem pilným sběračům patří velká pochvala!

Mgr. Ivana Doležalová

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.