Podrobné informace k nástupu dětí do školy

Vážení rodiče, zákonní zástupci našich žáků,

dle posledních informací z MŠMT nastoupí v pondělí 12. 4. do školy v rotačním režimu žáci 1. stupně. Lichý týden (od 12.4.) – 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 5.A, 5.B.

Sudý týden (od 19.4.) – 1.A, 1.B, 1.C, 2.C, 4.A, 4.B.

Bližší informace k dodržování režimových opatření realizovaných naší školou:

Děti budou testovány samoodběrem dvakrát týdně – pondělí, čtvrtek. Děti navštěvující družinu budou otestovány při nástupu do družiny.

Provoz ŠD: 6.30 – 16.00 hodin pouze pro prezenčně vzdělávané žáky

Žák nemůže být k účasti na testování nucen, ale důsledkem neúčasti je nemožnost přítomnosti na prezenční výuce. Absence bude evidována a omluvena. Žákům bude poskytnuta přiměřená forma studijní podpory.

K testování se může dostavit pouze žák, který nemá příznaky infekčního virového onemocnění.

Všichni dospělí budou mít respirátor, žáci zdravotnickou roušku (ochranu úst a nosu).

Děti v doprovodu svých zákonných zástupců, kteří chtějí být přítomni testování, se budou shromažďovat u vstupu do tělocvičny (4. dveře ze dvora) a budou vyčkávat na pokyn pověřeného pracovníka.

Nástup do školy: 7.45 – 8.15 hodin. Žák se nezdržuje v prostoru šaten a v  nejkratší době se přesune do své třídy.

Po výuce budou žáci v daných intervalech odcházet do ŠJ tak, aby nedocházelo k promíchávání jednotlivých tříd.

Odchod do ŠJ:

12.00 – 2.A, 1.A

12.15 – 2.B, 1.B

12.30 – 3.A, 1.C

12.45 – 3.B, 2.C

13.00 – 5.A, 4.A

13.15 – 5.B, 4.B

V případě využití školního stravování musí zákonný zástupce nejpozději 9. 4. do 14.00 hodin přihlásit odběr obědů. Platba je možná u vedoucí ŠJ v hotovosti nebo jednorázovým převodem na účet ŠJ.

Ředitelství  ZŠ Štáflova.