POSTUP DÍVEK NA REPUBLIKU V HÁZENÉ

Ve čtvrtek 25. dubna proběhlo krajské kolo Novinářského kalamáře v házené dívek v Dolní Cerekvi, kam postoupil tým Štáflovky.

Dívky zde suverénně ovládly skupinu A a do semifinále postoupily z 1. místa, kde sehrály vyrovnané utkání se ZŠ Rošického Jihlava. V poslední minutě za stavu 3:3 vstřelila vítězný gól Káťa Ošlejšková ze sedmimetrového hodu. Ve finále si dívky poradily se ZŠ Seiferta Jihlava, a tím si zajistily postup do republikového finále v Lázních Kynžvart.

Dívky hrály ve složení: Terka Beránková (8.B), Kačka Kozlíková (8.B), Káťa Ošlejšková (7.B), Áďa Kroufková (7.B), Kiki Šípová (7.B), Áďa Hejkalová (7.A), Verča Habásková (7.A), Bára Spilková (7.A), Lucka Bartušová (7.A), Anička Kalinová (6.A) a Jessica Adamcová (6.A)

Dívkám gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v republikovém kole!

Mgr. Andrea Závodná